Додрукарська підготовка

Виробництво якісної поліграфічної продукції починається з препрессу (або предпечатної підготовки), яка складається з приймання та перевірки файлів, оригінал-макетів, корректури та кваліфікованої підготовки, адаптації їх до певного виду друку та післядрукової обробки. Компоновка, трепінги, коректний підбір кольрів, виготовлення кольорової проби, — все це допомогає отримати саме ту продукцію, якою її задумав дизайнер.

Файли приймаються в наступних форматах: *.pdf, *.eps, *.ai, *.cdr, *.psd, *.tif; створені в програмах: Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Corel Draw. Друкарня не несе відповідальності за якість друку файлів PDF, створених в додатках Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Колірна модель – CMYK.

 

Розмір шрифтів у макеті

Розмір шрифту для друку на світлому фоні не менше 5 пунктів.

Розмір шрифту для друку на темному фоні не менше 6 пунктів.

Роздільна здатність (dpi)

Оптимальна роздільна здатність – 300 точок на дюйм.

Для виведення растрових зображень високої якості найкращий формат * .tif (без стиснення) з роздільною здатністю не менше 300 dpi, але не більше 450 dpi.

Колір

Колірна модель CMYK або градації сірого, 8 біт/канал.

Мінімальна барвистість не менш 15%.

Максимальна барвистість не більш 300%.

Колірний профіль не вбудовувати.

Розмір макету

Макету повинен бути зроблений з припуском не менше 2 мм з кожного боку, тобто на 4 мм більше формату готового виробу (по 2 мм з кожного боку під обріз).

Всі важливі елементи (логотип, текст та ін.) повинні розташовуватися не ближче 3 мм від країв готового виробу (від країв обрізного формату).

Фото або фоновий малюнок повинні займати всю площу макета (включаючи припуски). Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.

Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.

Загальні вимоги до файлу

Всі шари зведені. Не містять альфа каналів. Не містять посилань на вбудовані зображення (для формату CDR, AI і EPS). Колірна модель – CMYK.

TIF – файл

Всі шари об’єднані. Не містить альфа каналу. Не містить стиснення. Колірна модель – CMYK.

PDF – файл

Не містить прозорості. Всі шрифти переведені в криві. Товщина ліній повинна бути не менше 0.1 мм або 0.3 пункту. Не містить міток, різів та інших недрукованих об’єктів. Колірна модель CMYK.

Важливо: У файли PDF не впроваджувати профіль, в іншому випадку необхідно вказувати, що файл необхідно друкувати з урахуванням вбудованого профілю. Настройки Overprint відправляються на друк відповідно до наданих макетом.

CDR – файл

Не містить ефекти. Шрифти переведені в криві. Не містить посилань на вбудовані зображення. Не містить ole -об’єкт. Не містить градієнтної заливки. Колірна модель CMYK. Не задавати фон сторінки через властивості документа (Options / Document / Background). Товщина ліній повинна бути не менше 0.1 мм або 0.3 пункту.

AI і EPS – файл

Не містить ефекти. Шрифти переведені в криві. Не містить посилань на вбудовані зображення. Не містить ole -об’єкт. Не містить градієнтної заливки. Товщина ліній повинна бути не менше 0.1 мм або 0.3 пункту. Колірна модель CMYK.

Контактна форма

×