Друкована рекламна продукція

Просування продукції на ринку з високою конкуренцією не обходиться без рекламної продукції. Корисні сувеніри з символікою компанії, яскраві стенди і плакати привертають увагу покупців, формують позитивне ставлення до бренду в цілому, що підвищує обсяг продажів.

Види рекламної продукції

Залежно від сфери застосування, цільової аудиторії і виду товарів або послуг, використовується кілька видів рекламної продукції:

Рекламно-сувенірна продукція

Подібну продукцію використовують для формування позитивного враження про торгову марку або бренд. Профільні компанії надають послуги брендування будь-яких предметів, від одягу до канцелярських виробів і засобів гігієни.

Вартість подібних послуг невисока, а діапазон використання – найширший. Брендовані календарі, канцелярське приладдя та різноманітна упаковка використовуються в якості корпоративних подарунків на заходах.

Головна мета рекламних сувенірів – підвищити впізнаваність бренду, створити позитивну асоціацію продукції з проведеними промо акціями та іншими заходами.

Рекламна поліграфічна продукція

Друкована реклама – доступна за ціною і ефективний спосіб привернути увагу до нового продукту або послуги. Можливості комп’ютерної техніки і різноманітність матеріалів для нанесення друку дозволяють створити візитки, флаєри, буклети та календарі в будь-якій стилістиці, яка потрібна замовнику.

Поліграфічна продукція має вільну форму видання, від кишенькового календаря до повнорозмірного буклету. Це дозволяє вмістити будь-яку кількість тексту, при цьому замовник може особисто звернутися до своїх клієнтів через продукцію.

Друковану продукцію можна націлити на вузьку цільову аудиторію: наприклад, створити картки знижок на дитяче харчування, товари для саду та городу. Готові матеріали лунають оперативно, допустимо багаторазове використання і швидке оновлення інформації.

В цілому, підсумковий дизайн рекламної продукції та обрані матеріали обмежені тільки бюджетом і фантазією замовника.

Ринок поліграфічної продукції насичений, тому основні витрати – створення оригінального дизайну і підбір незвичайних матеріалів.

 

Контактна форма

×