Каширування

Каширування — процес наклеювання листів паперу або картону з друком (лайнер), на підкладку з картону, або плоского, або гофрованого.

З огляду на вагу і розмір товарів чи предметів, визначають, який картон потрібно застосувати для упаковки. Тобто визначають необхідну товщину картону і матеріалу лицьової сторони (лайнера). Найчастіше каширують картон, який буде служити упаковкою для електроніки, дрібної побутової техніки, винно-горілчаної продукції, сувенірів, взуття, посуду харчових продуктів, дитячих товарів і іншого. Лайнер може клеїтися і на двошаровий, і на тришаровий гофрокартон. Оскільки при наклеюванні на двошаровий гофрокартон клей наноситься лише на гребені гофрованого шару, то його витрата істотно менше.

Упаковка з кашированного картону є хорошою рекламою бренду. У магазині упакований в красиву коробку товар завжди вигідно відрізняється від продукції конкурентів. Професійний дизайн робить додатковий акцент на якості товару. Широко застосовується також нанесення на лайнер УФ-лаку і ламінування, а також тиснення.

Контактна форма

×