Ламінування

Ламінування поліграфічної продукції — це покриття готової поліграфії захисною плівкою. Процес ламінації поліграфічної продукції полягає в нанесенні спеціальної захисної плівки на надруковану листову поліграфічну продукцію. В результаті виконання цієї операції готова поліграфічна продукція набуває виразність і протягом тривалого часу зберігає привабливий і презентабельний зовнішній вигляд. Ламінування значно продовжує термін служби будь-якої поліграфічної продукції, захищає від механічних пошкоджень і небажаних забруднень.

Плівки для ламінування бувають:

— Глянцеві. З такими плівками поліграфічна продукція стає більш яскравою і насиченою, блискучою. Мінус глянсовою ламінації — світлові відблиски, з якими складно сприймати текст.

— Матові. Виріб виглядає дорого і вишукано. Цей тип ламінування часто застосовують для виготовлення преміальної продукції. На виробах з матовою ламінацією легко можна написати текст і стерти його без слідів.

— Soft Touch. Вид ламінації класу преміум з підвищеними тактильними властивостями. Виріб з такою ламінуванням дуже приємно тримати в руках.

Контактна форма

×