Офсетний друк на пластику

Офсетний УФ-друк на пластику

Офсетний друк, як і раніше залишається широко затребуваним і багато в чому незамінним способом друку поліграфічної продукції. Розвиток технологій в цій галузі не стоїть на місці, і нові друкарські машини дозволяють використовувати унікальні рішення, значно розширюють функціонал і можливості обладнання.

Останнім часом набирає популярність офсетний друк УФ-фарбами по невбираючих матеріалах, серед яких окремо хотілося б виділити друк по пластику. Причин, що обумовлюють популярність цього способу друку, багато. В першу чергу варто виділити візуальний ефект, адже видрукувані на пластиці реклама або інші зображення виходять набагато яскравіше, насиченішим і привабливішим, порівняно з будь-яким іншим видом друку.
Отриманий візуальний ефект виявляється по-справжньому унікальним. Тут же варто згадати, що пластик — дуже міцний матеріал, він не боїться перепадів температур і вологості; матеріал гнучкий і еластичний, не схильний до зламу, при цьому він міцний — пошкодити лист пластику просто так не вийде; пластик дуже стійкий до вицвітання і вигорання, що дозволяє використовувати його тривалий час в будь-яких умовах, збереження матеріалу в таких випадках не викличе сумнівів.

Область застосування УФ-друку відкриває широкі можливості для її застосування і реалізації. Сюди відносяться як класичні рекламні матеріали, які можна використовувати і для повсякденних цілей і для певних виставок і заходів. Можна з упевненістю сказати, що рекламний матеріал, надрукований на пластиці, буде більш помітним і презентабельним, в порівнянні з друком на звичайному папері або картоні. Не менш важливими і затребуваними областями застосування УФ-друку по пластику можна виділити виготовлення POS-матеріалів; упаковку; ділову поліграфію (папки, візитки, картки і т.д.).

Контактна форма

×