Тара з картону та гофракартону

Міцна і надійна тара з гофрокартону широко використовується для розміщення і транспортування партій продовольчої і промислової продукції. Така упаковка розроблена спеціально з метою захисту товарів від механічних пошкоджень та інших зовнішніх факторів впливу. Коробки з такого матеріалу мають невелику вагу і в розібраному стані не займають багато місця. Вони міцні, ударостійкі, такій тарі не страшна вібрація, упаковка також стійка до вологи. Також зручність коробки з гофрокартону полягає в можливості розкриття тари для перевірки вмісту без порушення цілісності упаковки.

Гофрокартон має в своїй структурі гофровані та плоскі шари, які по черзі чергуються між собою. Плоский шар іменується «лайнер», гофрований називають «флютінг». За рахунок хвилястої структури флютінгу здійснюється амортизація, це так званий повітряний прошарок, що пом’якшує удари при транспортуванні. У свою чергу шари лайнера дозволяють зберігати форму і жорсткість упаковки.

Види гофрованого картону

Двошаровий. Складається з лайнера і флютінгу, використовується переважно для харчової промисловості, кондитерської справи. Відрізняється хорошою гнучкістю, але слабкою жорсткістю.

Тришаровий. Складається з двох шарів лайнера і одного флютінгу між ними. Це один з універсальних і недорогих варіантів для створення коробок для різного призначення.

П’ятишаровий. Структура складається з трьох шарів лайнера і двох флютінгу, що чергуються між собою по черзі. З такого матеріалу виробляють упаковку для великої побутової техніки та інших важких і великогабаритних вантажів.

З радістю допоможемо визначитися з конструктивом упаковки і маркою гофрокартону згідно з Вашими характеристиками товару.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна форма

×